Zanieczyszczona lub zepsuta klimatyzacja samochodowa może pozbawić nie tylko odpowiedniego komfortu podróży, ale również wpływać negatywnie na zdrowie kierowcy i pasażerów.

W naszym warsztacie świadczymy najwyższej jakości usługi nabijania klimatyzacji. Podczas serwisowania i czyszczenia klimatyzacji usuwamy wszelkie zanieczyszczenia takie jak np. pleśnie, grzyby i bakterie, które objawiają się często poprzez przykry zapach dobiegający z wnętrza urządzenia. Ponadto napełniamy klimatyzację czynnikiem chłodzącym i sprawdzamy jej ogólny stan techniczny.

Warto regularnie weryfikować stan swojej klimatyzacji samochodowej, aby uniknąć wysokich kosztów związanych z każdą większą awarią. Popularnym badaniem jest również sprawdzanie szczelności systemu chłodzącego, co ma bezpośredni wpływ na efektywność działania sprzętu.

Zapraszamy do naszego warsztatu oraz skorzystania z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy zajmą się klimatyzacją w sposób kompleksowy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz